4 Mart 2009 Çarşamba

Maksat Kampüs Gelişsin

0 tane ömer üründül tadında yorum
Dün eve geliş saatimle (23:39) yatış saatim (00:06) arasında fazla zamanım olmadığı için PC açıp bir şeyler yazma fırsatım olmadı. Eğer olsaydı şunları yazardım büyük ihtimalle: (dünleri bugün yazardım tabi)

Dünün ilk üç çeyreğinde adam akıllı bir şeyler oldu mu hatırlamıyorum, ama sonrası benim için müzikal film tadında geçti. Kısaca söylemek gerekirse, KKM'deki karaoke yapan insanların mükemmel sesiyle açtık son çeyreği (Gülşen'den Of Of söyleyenlere tanık olduk), Dolapdere Big Gang konseriyle devam ettik ve ben tek bir birey olarak dolmuşta çalan İbrahim Tatlıses'le kapattım. Son 6 saat temel hatlarıyla böyleydi.

Dolapdere nasıldı dersek.. Bence gayet eğlenceliydi. Gerçi kafayı sıyırmış bir arkadaş ortamında İbrahim Tatlıses'in halk konseri bile olsa eğlenilir. Ama tabi DBG'nin de performansı filan iyiydi, hoştu, aferim onlara. Salona hakim olan ter kokusu ve sıcak hava, ışıkçının gözümüze gözümüze çalışması ("ışıklar gözümüzü skti yaa" diye haykırışlar) ve çoğu şarkının sözlerini bilmiyor ve bazı bazı sallıyor oluşum dışında keyifli bir konserdi.

Ha dün bir de KKM'de çok deli PS3 ve PC oyunları oynadım. Ama Nintendo Wii oynayamadım, içimde kaldı. İsteyen herkese oynatıyorlar ve 3-4 gün daha ordalarmış. Mesela ben yarın gidip Wii kasacağım.

İşte Kampüs Gelişim Günleri adı altındaki aktifiteler kuşağı genel olarak böyleydi dün. Değişiklik oldu. Arada bir yapmak lazım. KGG'ye yarınki Rıdvan Dilmen söyleşisiyle devam edeceğim, gelmek isteyenlere duyrulur. Tabi bütün bunları da kampüs gelişsin diye yapıyorum. Kendim için yapıyorsam 'şerrofsizim' (melik gökçek 007).

Gelecek yazıları bekleyiniz. Coming soon.

Etiketler

anket (4) foto (54) motion (1)