28 Şubat 2009 Cumartesi

You Wanna Pain?

2 tane ömer üründül tadında yorum
-> Kim demiş Max Payne kötü diye? Daha bugün izleyebildim ve gayet de güzel bi filmdi. Senaryosu falan iyiydi, boş değildi. Lakin beğenmediğim iki şey var; biri senaryosunun oyunun senaryosunu tutmaması, ikincisi de filmdeki Max'in oyundaki Max'le pek alakası olmaması. Hadi tamam bu ikinci biraz zor olurdu ama bari senaryo aynı kalsaydı. İlk başlarda metro istasyonunda başlıyor, hah dedim, bildiğimiz tanıdığımız Max Payne, ama sonra.. Sonra.. Yine de farklı da olsa, senaryosu güzeldi. Everybody loves Mona Sax.

-> Hamile kadınlar bir anda kilo alıyor ya. Bence boy da atıyorlar. Valla ne zaman hamile görsem, baya iri yapılı, şişman ve uzun, beni döver dediğim cinsten oluyor. Sıkıysa yer verme otobüste, dolmuşta.

-> Dün feysbukta hala çete savaşlarına davet edildiğimi gördüm. Demek ki çete savaşlarıyla aylar süren savaşımda değişmeyen bir şeyler hala var. Demek ki benim savaşım daha bitmemiş. Bir kalemde "block" yerine inatla "ignore"...

-> Max Payne, film sonundaki cast listtesinden sonra birkaç sahne gösteren nadir filmlerden. Ben öyle filmleri çok seviyorum. Bütün casta mal mal 10 dakika bakmaya değiyor sinemada. Yapımcılara aferim, gözüme girdiler. (bir de bana yarın max payne'in oyununu verebilecek olan varsa çok tatminkar kalırım)

2 kat daha fazla Ömer Üründül

  1. direnk says:

    bi kere kötü adam rolünde "sucre" oynuyor daha ne olsun :D

  2. awesome movie'nin türkçe karşılığı max payne'dir.

Etiketler

anket (4) foto (54) motion (1)