11 Nisan 2009 Cumartesi

100 Dirsek Darbesi

0 tane ömer üründül tadında yorum
☻ Beşiktaşlılık çok acayip bir şey. Mesela her an, her yerde bir Galatasaraylı ya da bir Fenerbahçeli çıkar karşına mutlaka, ama Beşiktaşlı öyle kolay kolay çıkmaz. Bu bazen güzel, ama bazen kötü oluyor, mesela bugün. Ulan "Aha, bitti galibiyet serisi.." diye hayıflandığım maçtan galip gelmemizle edindiğim sevinci paylaşayım dedim Msn'den bi Beşiktaşlı'yla, bulamadım! Allah'ın hemen hemen bütün kulları var, asıl olması gereken adamlar yok. İşte böyle bir şey Beşiktaşlılık..

☻ Gazeteye çıkmışım lan. Hem de Ankara'da da değil, Adana'da bir yerel gazetede. Şahsımın ismi, uzunca bir yazının herhangi bir yerinde değil ama kapak gibi fotoğrafım var. Biraz mutlu oldum, biraz sevindim. Güzel, güzel böyle şeyler..

☻ Bilen bilmez, ben bazen uykudan çok ani, çok refleksif bir hareketle uyanabiliyorum. Mesela bir anda ayağımı kaldırıyorum, bir anda kolumu deviriyorum falan, öyle uyanıyorum bazen.. Bugün de 2,500 kilometrelik Kızılay-Dikmen arasında dolmuşta uyuyayım dedim, her zaman olduğu gibi. Aslında uyuyayım demiyorum da, uyuyuyuy... diyorum, o sırada uykuya dalıyorum. İşte bugün de yine uyuyorum. Bir anda çok ani ve şiddetli attığım bir dirsek darbesiyle uyandım. Uyku mahmurluğuyla neler olup bittiğini anlamadım tam. Ayılmaya başladığımda, attığım dirseğin yanımdaki kadına gelmiş olabileceğini fark ettim. Sanırım az önce yandakine dirsek atmıştım, dupff diye. Ama tam da emin değildim yani, belki de atmamıştım. Yine de absürd bir hareket yapmıştım, uykudan dirsek darbesiyle uyanarak. Hiçbir şey olmamış gibi kafayı eğdim, "ehi" diye ter attım, gözümü kapatıp uykuya devam ettim..

Kısadan hallice. 
Daçe.

Etiketler

anket (4) foto (54) motion (1)