3 Mayıs 2009 Pazar

"Kartal Fırsat Tepti"

1 tane ömer üründül tadında yorum
Ulan bi insan, izlediği hiçbir maçta mı galibiyet göremez ya!? Arkadaş, yeter artık, bi kere de yenelim ya. Pff. Neyse.

Evet, anlayacağınız üzere maçın etkisi hala biraz devam ediyor. Ama aslında, günün genelinde, moralimi yüksekte tutan bir şey varsa, o da demo kaydıdır. Biraz hızlı olmanın ve birkaç kez takılmanın dışında fena değildim gibi geldi. Belki de fenaydım, bilemiyorum. Zira, o heyecanla gözüm iki saniye sonrasını göremiyordu.

O diil de, hacı ben şimdi perşembeyi de tatil etmiştim kendime. Cuma kafadan tatildi. Alıştım dört gün ders görmemeye, napçam ki yarın? Resmen, "Pazartesi Sendromunun Allah'ı"nı yaşiycam. Bence günde 3 ders fazla ya. Bu da kafa yani. (hava atma ekisi: eki eki eki)

Bir şeyler yazmak için geç oldu yahu. Hiç içimden gelmiyor şöyle "ahıhahahıa" diye güleceğim şeyler yazmak, esprilere boğmak falan. Evet, bir de her gün yapıyormuşum gibi.. Neyse. Hüoop, kaçtım.

(olası gazete manşetini başlık yaparak, deniz can'a selam gönderiyorum)

Bir kişi Ömer Üründül olmaya çabaladı

  1. karbon says:

    yahu bu gü(l)iza(r) rüştüyü görünce forvet kesiliyo, aşırtıyo falan hatta güzel goller falan atıyo, ilginç. bu seneki gidişattan memnun olmasam da yeneceğimizi düşünüyodum. sivas mallık yaptı lakin fenerbahçe resmen günü sivas adına kurtardı. o değil de bolu yenildi bugün... hem de 10 kişilik karşıyaka karşında 1 farkla üstünken, pöeh. birinci lige direk çıkabilitesini yok etmiş oldu. umudumuz ve inancımızı play-offlara taşıyoruz. bu sene olsun, bu sene olacak. boluspor oley!

    süper ligde babayı alıp 1.ligde heyecan arayan adam

Etiketler

anket (4) foto (54) motion (1)