31 Mayıs 2009 Pazar

Öksürükler Hali

1 tane ömer üründül tadında yorum
Bence bi insanın kotası 4 GB olmamalı. Bunu bilir, bunu söylerim.

Mayıs 31 demek oluyor ki, yarından itibaren resmî olarak yaz mevsimine giricez. Bugün dışarıda yağan yağmurun haddi hesabı yoksa, o da yazın yağamayacağındandır. Son günüdür, bırakınız oynasındır.

Call of Duty 6'nın tanıtım videosunu izledim, ve gözlemlediğim kadarıyla oyunda grafik olarak bi ben yokum. Bence artık bi raddeden sonra yeni çıkan oyunların yanında, kendi pc'mizdekine ek olarak 512 MB - 1 GB'lık ekran kartı hediye edilmeli. Nası oynuycam lan ben yoksa?

Ne kadar haberci olarak seçilsem de, her boka burnumu sokmuş oluyim diye dj'lerin gece yayınına kalayım dedim. Annemin ilk tepkisi, "Ha, yani radyoda artık yatıya da mı kalıcan?" oldu.

Tarihte bugün - 31 Mayıs 2008: ÖSS'ye hazırlanan B.D. (18-) dershane deneme sınavlarına gire çıka kafayı yemiş, en sonunda dershanenin 4. kattaki tuvaletine bütün beynini kusmuştu. Sifonu çekmediğinden kelli, 4 ders boyunca sınıfta beyin kokusu ağır olarak hissedilmişti. B.D.'nin bütün beynini ASKİ'ye göndermesinin ardından sınava kimin beyni ile gireceği sınıfta merak konusu yaratmıştı.

Bu yazıları çok şiddetli öksürük eşliğinde yazıyorum. Kıymetinizi bilica. (türkçedeki en kaba ikinci kelimedir aynı zamanda öksürük.)

Bugün son yazlarımın en minimal göbeğine sahip olduğumu fark ettim. Yıllardır eritmeye çalıştığım, bi yerden sonra beyaz bayrak çekip savaşmayı bıraktığım kocaman göbeğim, sonunda bu yaz o kadar da kocaman olmayacaktı. Sahili düşündüm, dalgalar, rüzgar falan. Bunlar güzel şeylerdi. Daha az göbekle, daha güzel şeyler hem.

21. yüzyılda hâlâ varlığına şaşırdığım bişey varsa, o da Sinan Engin'dir.

Böyle de punch'ı koyup giderim.

Bir kişi Ömer Üründül olmaya çabaladı

  1. karbon says:

    "punch'ı sona bırakmak"; buna içerim. sinan engin demişken eleman ve seda sayan bilmem kaç sene evvel yaptıkları -ki galiba yaşı bize yakındı- kalantor oğlan çocuklarına 550 bin ytl'ye audi r8 almış. bunlar bunlar gibiler harbi yok ölsündür artık.

    31 mayıs 2009: ankara'ya ayak bastım biliyorum sürekli basıyorum lakin bu kez kalıcıyım.

    geçmiş olsun dostum.

    ayrıyetten tebrikler. bilmem ne kadar önce sivas olcak şampiyon demiştim lakin jimnastik klübü haketti bu şampiyonluğu.

Etiketler

anket (4) foto (54) motion (1)