2 Mayıs 2009 Cumartesi

Balkan Havası

0 tane ömer üründül tadında yorum
● Acayip bir haftasonu olucak gibi.

•• Sportif anlamda; Nurcan Balkanlı, halterde altın madalyaya çok yakın. Ahaha. Yok lan yok, alâkam yok halterle filan. Futbol insanıyım ben. Misal, bugün Barça-Real maçı var. Şahane maç olcak. İzlerken akan salyaları silmekte fayda var. Sonracığıma, yarın akşam Beşiktaş-Fener var. Şampiyon olabilmemiz için Fener'e puan vermememiz gerekiyor. Kolay olmayacak, heyecan dorukta. Dün Ankara'da oynanan maça ise hiç değinmek istemiyorum. Bu senenin, tanıdığımız, bildiğimiz Galatasaray'ı işte. Ayrıca isteyene; Trabzon-Kayseri ve Villareal-Sevilla maçları da futbol zevki açısından izlenebilitesi yüksek karşılaşmalardan.. (kendimi iyice iddia yorumcusu gibi hissediyorum. ahaha.)

•• Öte yandan; yarın bizim bir Demo Radyo kaydı var ki, oy oy. Acısıyla, tatlısıyla, U2'suyla, Placebo'suyla yoğun bir ders dönemini geride bıraktık. Haftalardır üzerinde çalıştığımız demo radyo, bu kez canlı kanlı karşımızda olucak. Bana şans dileyin. Heyecan yine dorukta.. (en hakiki mürşit Deniz'e tüm yardımları ve sabrı için teşekkür ediyorum. tabi onun yanında, Levent ve Anıl'a da teşekkürler. gerçi Anıl'ın bu satırlardan haberi yoktur sanıyorum.)

● Mayısın 2'si be. Yaz geldi, göte dayandı be. Artık bu yağmur neden? Bu soğuklar neden? Ağlayacağım ya Rabbim, vallahi ağlayacağım.. (mnakodumun ankarası yaa)

● Etrafta senden benden zayıf insanlar var. Bunlar, dar kot pantolonlu, altta da konversli insanlar. Hah, bildin değil mi o grubu? Belki senin de içinde bulunduğun grup, onu bilemem. İşte o gruba dar pantolon-konvers kombinasyonunu kim bedava dağıtıyorsa ağzını yüzünü kırıcam onun. Hayır, şerefsiz, bi de öyle alıştırdı ki gözlerimizi; sanki başka pantolonla birlikte dağıtsa konversi, ya da dar kot pantolonu başka spor ayakkabıyla dağıtsa "ıyy, şuna bak" dedirtçek. Bugünlerde bir acayip cümleler kurmaya başladım, Allah sonumu hayretsin.

● Bi de sanki konvers sıradan bir nesne gibi oldu ya. Markalıktan çıktı. Bence yakında selpak gibi olcak sonu.

● Sevgili okuyucular, bu aralar nedense içimde bastırılamaz bir Yunanistan gezisi isteği var. Hayır, bi de normal yurtdışı da değil, özellikle Yunanistan geliyor içimden. Ressmen Rabbim Yunanistan diyor bana. Belki ilerde Cleveland da der, onu bilemem.

● Nurcan Balkanlı diye bir halterci olmayabilir bu arada. Salladım onu. (google görseller'de aradım, ilk sonuç olarak "diren balkanlı" diye bir kadın çıkıyor. diren unisex mi lan.)

Neyse. Kaçayım ben. Kaaç...tım.

Daçe.

Etiketler

anket (4) foto (54) motion (1)