17 Temmuz 2009 Cuma

Garip Heyecanlar

1 tane ömer üründül tadında yorum
● Saçma durum ve zamanlarda, patates yumurtlamış tavuk gibi sırıtma adlı davranış bozukluğum devam ediyo ey okur. Babamla ciddi bişey konuşurken, birine yol sorarken, bi arkadaşım bana çok fena bi derdini anlatırken nedense tutamıyorum kendimi, sırıtmaya başlıyorum. Hissediyorum, dayağa az kaldı. (örümcek içgüdüleri)

● Örümcek diyince.. Örümcek-adam'ın kendine Spaydi demesi kadar başka hiçbişey kuul olamadı çocukluğum boyunca. "Hadi oğlum Spaydii, şimdi biraz şov zamanı.. KHUH!!" O khuh da ağ atma efekti oluyo. Kuul ya.

Tarihte bugün ya da bugünlerde bi gün - Geçen sene: ÖSS sonuçlarının açıklanıcağı sabah erkenden kalkan Daçe, bir heyecanla önce sağa baktı, sonra sola baktı, sonra tekrar sağa baktıktan sonra oturdu bilgisayarın başına. Bunu neden yaptığını kendisi de anlamamıştı. "Çok yoğun olcak internet.", "Ben bayaa bi iki saat uğraşmıştım geçen sene siteye girebilmek için.", "Önce yüzünü yıka." gibi uyarıları göz önüne alıp, temkinli hareketlerle ÖSYM'nin, ha yeri gelmişken ÖSYM başkanının kafasına sçayım ben, neyse, temkinli hareketlerle ÖSYM'nin sitesine erişti. TC Kimlik No'sunu, bir üst nesilin deyişiyle TC'sini gerekli kutucuğa girdikten sonra, "Ulan kesin açılmıycak şimdi ama hadi bismillah.." diyerek Ctrl'ye bastı. Bi değişiklik olmadı. Bunun yanlış olduğunu fark edip Enter'a basmasıyla da sonuç sayfasının açılması bir oldu. Bayaa bayaa ilk denemede erişmişti sayfaya. "ÖSYM - Şu kadar puan, bununcu sıra." falan diye yazıyordu işte. Bu pek ani öğreniş sonraları Daçe'de çok rahatsızlığa neden olacaktı..

● Merak ediyorum, acaba Melik Duyar şu ara napıyo. Gençliğindeki "Dün ne yediğimi unutuyorum lan ehi ehihe" diye arkadaş arası geyiklerden bu yıllara uzanan bi kariyeri var sonuçta adamın. Saygı duyulmalı, merak edilmeli. Zaten öyle kariyer bi onda var, bi de Luca Toni'de.

● Luca Toni de tam pornocu ismi. "Can't Touch This - Luca Toni & Banu Alkan. Production: Erşan Kuneri."

Hayattaki küçümen heyecanlar: Ankaray'dan AŞTİ'ye geçiş yaparken, çıplak da geçsen, 15 kilo patlayıcıyla da geçsen "di dit!" diye öten dedektör. Hayır, her geçişimde ötüyo milyarlık alet, anlamıyorum ki neye ötüyo.

Hayattaki büyümen heyecanlar: Bugün sabah, yaklaşık olarak ortalama bir at vücuduna sahip bi sokak köpeğinin beni beş metre kovalaması. Hem öyle Midilli falan değil, bayaa bildiğin yarış atı kadar. Baktım kaçsam kovalıycak, en sonunda da ısırıcak s.kerticek belamı; dönüp ben de onu beş metre kovaladım. Kısasa kısas arkadaşım, hiiç kusura bakma. Köpeksin diye sana acıyacak değilim. Döndüm gittim, daha da kovalamadı. (o iki kovalama sahnesi arasındaki köpeğe doğru dönüp üzerine koşma kararı aldığım andır işte en büyük heyecan.)

● Ezan okunuyo lan. Sabah ezanı. Ben daha dizi izlemeyi planlıyorum bi de. Güya ben uyku düzenimi oturtmuştum, sabah erken kalkıyodum falan. Neyse kısmet. Gideyim de izliyeyim dizimi.

Daçe.

Bir kişi Ömer Üründül olmaya çabaladı

  1. karbon says:

    sabaha kadar gülmek dediklerini yaşadığın bir geceye daçe'nin hayat dolu notlarıyla nokta koymak...

    artık huzur içinde uyuyabilirim =)

Etiketler

anket (4) foto (54) motion (1)