30 Kasım 2009 Pazartesi

Bayram Raporu (Gibi Oldu)

4 tane ömer üründül tadında yorum
Dün, MasterCard reklamındaki gibi, kankalarla yeniden buluştuk (sırt çantalarımızla falan) ve giderek sıkıcılaşan bayram tatili, yerlerde gezen keyif alma seviyemi birden 180 derece çeviri-çeviriverdi. Gerçi El Clasico'yu, o kadar heveslenmeme rağmen izleyemedik ama ilerleyen saatlerde teknolojinin verdiği imkanlarla canlı kanlı oynama şansı elde ettik. Evet, ps3'ten bahsediyorum.

Dün akşam resmen çarşı iznine çıkmış askerler gibiydik. Bir yandan "kankalarla" olmanın verdiği şımarıklık, bir yandan taşını toprağını 'yidiim' Ankara'nın sınırsız(!) aktivite seçeneği sunması, bir yandan da aynı saatte başlayan iki güzel maç; bizi bu duruma itiyordu. Kaldı ki benim yenice 3 numara olan saçlarım, bulunduğumuz hâli biraz özetler gibiydi.. Sırasıyla "bira + mısır + kokoreç + çay + pes2010" kombinasyonunu gerçekleştirirken, boynumuzda bir tek "Berkay Daçe, Adana" yazan metalik şeylerden eksikti.. Fazla maskülen gibi görünen bir akşamı geride bırakırken en kısa zamanda görüşmek üzere sözleştik; fakat bu en kısa sürenin yine aylar sonra olacağının farkındaydık..

Bugün, bayramın ikinci ve son günü (mehmet ali birand tadında giriş).. Az sonra evden 'uçar' adımlarla (ve belki bi de bereyle) çıkıp; canını yidiim Ankara'nın afrodizyak etkili, çilek kokan, sevecen terminaline gideceğim. Dün akşamla birlikte ivmeli yükselişe geçen keyfimi bugün herhalde zirvede bırakıp, bitireceğim bayramı..

Haa tabi diyceksin ki sevgili okur, "Banane!". Haklısın tabi. Ama sadece biraz empatiyle her şey hallolur diye düşünüyorum. Her şeyin başı empati. Haydi o zaman, beşinci ve son kez, iyi bayramlar diliyorum..

"Bayramı mı kalmış yaa" da diyceksin sen şimdi.. Ciğerini biliyorum.

Öperim.

4 kat daha fazla Ömer Üründül

 1. gzmy says:

  Bugün, bayramın ikinci ve son günü (mehmet ali birand tadında giriş)..


  koptum buruya görüşürüz iyi bayramlar.

 2. pınar says:
  Bu yorum yazar tarafından silindi.
 3. pınar says:

  bunu okuyan bunu da sevdi: "Valla kalemi iyi, kendi de yakışıklı, daha ne olsun."

 4. tabii k defalarca iyi bayramlar dersin Daçe asıl o aştiye gidiş sana bayramdı da ondan;):)

  +O Berkay Daçe Adana yazan metali eline alıp tespih muamelesi yapmalı+8çeşit kahvaltı ve sınırsız çay 3.75 yazan konurun buyruoon'cu kafelerinden birinde kahvaltı yapmalı her 3 dkda bir ekmek getirsene bilader demeliydin garsona.

  saygılar,eğlenmene özenip sevdim,okulda karşılaşmak dileğiyle!

Etiketler

anket (4) foto (54) motion (1)