25 Temmuz 2010 Pazar

Water Resistant

1 tane ömer üründül tadında yorum
fotoğrafta: oruç açan pikaçu.

"Yeni yazı bekliyoruz" dediler. "Ağzını burnunu kıracak çoğunluktayız" dediler. "Zaten iki kişi olsanız yeter" dedim ben de "ağzımı burnumu kırmak için". Çünkü ben bi kişiyim. Basit matematikle salt çoğunluk salt azınlığı linç eder.

Şimdi benim geceleri PES oynamak gibi kötü bi alışkanlığım var tamam mı. Normalde benim yaşlarımda sağlıklı ve odasında tek kalan bi erkek başka şeyler yapıyor o saatlerde. Çünkü o sağlıklı olduğu kadar terbiyesiz de. Ama ben değilim. Her gece yatmadan önce diyorum ki, "İki maç atiyim de öyle uyurum". Tabi o genelde iki maçla kalmıyo. 5 oluyo, 6 oluyo. E her bir maça 10 dakika gitse, nerden baksan yatmadan önce benim 1 saatim buna gidiyo. Hayır o 1 saatte tek başına neler yapılır yani gece gece... Hemen aklına kötü bişey gelmesin, dambıl çalışmaktan bahsediyorum mesela. Her gece yatmadan 1 saat dambıl çalışsam hayvan gibi kol kası yaparım ben. Ha ben o saatte 1 saat başka bişeye çalışsam yine hayvan gibi kol kası yaparım ama yapmıyorum. Çünkü ayıp denen birşey var. Peki o halde nerden geliyor bu hayvan gibi kol kaslarım? İşte orası tam bir muamma. Bira kası desem. Yemez tabii. Zira dambılla son kavuşmam nerden baksan aylar aylar önceydi. Öhm. Pis bi yazı oldu ama lakin ki amacım öyle değildi.

"Water resistant" yazan beş yıllık saatimi beş yıldır hiç sorgulama ihtiyacı hissetmemiştim. Bugün de hissetmedim. Ama nedense ben havuza girerken o da kolumda benle birlikte geldi. Çok sonra fark ettim kolumda olduğunu. "Aa" dedim, "Sen napıyosun ya burda?" diye sordum. "Cankurtaranım ben" dedi, "Cankurtarıyorum." Peki dedim, şu fani hayatta herkes kendi canından sorumlu değil mi dedim, sen niye kendi canını kurtarmıyosun? Neymiş işte havuzun karısı kızı çok oluyomuş. "E" dedim "Allah senin belanı versin" dedim "havuza" dedim "bunun için mi geliyosun it!" dedim. Biraz tartakladım falan. Tabi bu olaylar hep havuzun içinde oluyo, suyun altında. Öyle olunca da haliyle su almaya başladı. Çıkardım yüzeye, "Hani" dedim "senin water resistant'ın?" Ya dedi dur, su yuttum çok fena genzim yanıyo. Dedim yalan söyleme deniz mi bu genzin yanıcak hayvanoğlu hayvan dedim, sinirlenip, kız sayısının değil de abaza sayısının çok olduğu tarafa doğru attım bunu. Alorondaans eşliğinde dans ediyodu en son.

Hayır öyle olmadı 5 yıllık saatimle yaklaşık yirmi dakika havuzda kaldım ve bir damla bile su geçirmedi. Aslanım benim. Üstteki hikaye tamamen komiklik yaratmak amaçlı.

Yalnız ben şu antivirüs programlarıyla uğraştığım kadar kendi ergenlik problemlerimle uğraşmamıştım ha. Şimdi efendim ben de sizler gibi, haydi gelin itiraf edelim, korsan antivirüs kullanıcısıyım. Beleşçiyim yani. Mediamarkt'a, Darty'ye falan gidip orijinal gıcır gıcır kutusunda Kaspersky almak yerine gecemi gündüzüme katıp internetten arıyorum, indiriyorum, güncelliyorum falan. Ama işte o kadar kolay işler değil. Mesela şu an bana çok acil Activation Code lazım, haftalardır bulamıyorum. Allah belasını versin dedim en son, ne kodmuşun arkadaş, iflahımı kuruttun yemin ediyorum dedim. O an işte, orijinal Kaspersky almadığıma pişman oldum. Parası neyse vericem bi dahakine, temiz temiz orijinal alıcam. Bu ne arkadaş ya. Ressmen yemin ediyorum bak ben fizik midtermlerime, kalkülüs finallerine bu kadar araştırma-çalışma yapmadım. Püüü. Rus seni. Rusun oğlu. Kasperski diyor bak isminden belli. Moskof'un kızı. St Petersburg'un karlı sokaklarında donasıca. Bedava dağıtsana şunu itoğlu biz de bin takla atmayalım her seferinde. Hala sinirliyim. Çünkü hala bi aktivasyon kodu bulamıyorum. Kodumunun İvan'ları, Sofia'ları...

Tamam itiraf ediyorum o kadar sinirli değilim. Ama biraz sinirlendim. Bi oturayım da geçer şimdi. Şekerli yoğurt verin bana, şekerim düştü!

Gittim.

Daçe.

Bir kişi Ömer Üründül olmaya çabaladı

  1. pınar says:

    basın yoluyla tahrik!

Etiketler

anket (4) foto (54) motion (1)