22 Temmuz 2011 Cuma

I Brain, You Brain, He/She/It Brains

0 tane ömer üründül tadında yorum
Yaz okulu sırasında götümü devirip yatmayayım, iki ders verip umut satayım diye özene bezene hazırladığım bu afişlerden okulda sayılı birkaç yerde var. Bir tanesi de fizikte, tam olarak bugün fotoğrafını çektiğim bu afiş. Şimdi... Arkadaş, yeri gelince akraba arasında, arkadaş ortamında filan hep gerim gerim geriniyosun vay efendim ben odtülüyüm filan diye. Herkes sana saygı duyuyor, bi ağırlığın oluyor filan. Hatta yeri gelince, I Brain ODTÜ tişörtlerinden alıp alıp giyiyosun, videolarını filan paylaşıyosun hayvan gibi... Böylesine bir özgüven. İyi tamam, şahane. Ama, şu caağnım afişe "61 // Bize Her Yer Trabzon!" yazmak nedir canım, nedir gözbebeğim, nedir ha nedir benim canımın orta yeri. Nedir. Pislük.

Bu afişten bi tane de matematiğin önünde var, onu da bir ara çekip koyucam bu postun devamı olarak, üstelik o daha beter. İnsanlar üzerinde diyalog filan kurmuş artık. Neyse. Sevgiler.

(yalnız önce sağ üst köşede tükenmez kalemini bir denemiş olması, sonra sağ alt köşeye özlü sözünü bırakması çok güzel olmuş. garantici yaklaşım. mükemmeliyetçi. kalem yazıcaksa yazarım, yazmayacaksa hiç işim olmaz'cılık. vay anassını.)

Daçe.

Etiketler

anket (4) foto (54) motion (1)