3 Mayıs 2011 Salı

Uyku Moduna Giriş: Uykulu Kafayla Saçma Sapan Olmak

1 tane ömer üründül tadında yorum
Ne yaptın okur. İyisin. Uykular geldi.

O kadar gözlerime düşüyor ki şu an göz kapaklarım, soru işareti basacak halim yok. Shift nerdee, soru işaretinin olduğu tuş nerde. Bunlar hep soruydu, yukardakiler. Neyse. Yazıya başladığım saatte feysbuk sohbet listesinde 50 arkadaşım onlinedı, ooh dedim şimdi bunlar benim yazıyı okur da. Oh dedim. Ama sanırım ben yazıyı bitirdiğimde 30 kişi filan kalıcak. O 30 kişi de nerden baksan hayatta okumaz.

Böyle arkadaşlarım var ya. Resmen gözlerine sokuyorum blogu, "Kardeş çok uzun yazmışsın" filan diyor mesela. Haydaa. Nası yani uzun lan. Uzun mu lan gerçekten o kadar. Bak bunlar da hep soru ha. Neyse.

Bu arada bi tane adam var, bu adamın bi de blogu var, ama linkini vermiyo. Benim diyo blogum var diyo. Ee diyosun, ne yazıyosun. İşte bişeyler yazıyorum, fotoğraf filan koyuyorum. Lan diyosun ne güzel, ver de adresini biz de girelim diyosun. Yok diyo, valla veremem diyo. Ay yok ben gülerim diyo. Deli mi ne. Hayalet gibi bişey. Kendisine Zeki Berk diyeceğim. Zeki Berk, abi manyak mısın ya sen. Bak bu soru. Manyak mısın sen ya. Blogum var diyip adresini vermem diyen garip insan. Ne bileyim amacını da anlamadım.

Bizim okulda bi tane, pespembe ağaç var sevgili okur. Koca okulda tek renkli ağaç o sanırım. Diğer ağaçlar hep normal yeşil işte. Bildiğin. Ağaç yeşili. Bu pembe. Böyle bayaa fotoğraflık filan. İşbu ağaç herkesin fotoğraf hayallerini süslüyor sanırım. Ben bunu bi yere bağlayacağıdım ama bağlama sorunu çeken bir insanım. Bağlanma sorunum yok, şahane bağlanıyorum. Ama bağlayamıyorum. Onu napıcaz. Bak bu ne. Soru. Hep soru bunlar.

Ooh şu an 70'ler çalıyor inanır mısın. Terry Jacks - Seasons in the Sun. Üşenmesem fizy'yi yapıştırırdım buraya ama ciddi anlamda uykum var.

Bazen diyorum, ya diyorum, allahım diyorum, şimdi ben diyorum bişeyi çok merak ediyorum diyorum. Sen tabi diyorum her şeyi biliyorsun ama diyorum benim bilmediğim o kadar çok şey var ki diyorum. İşte onlardan biri diyorum. Tam orda neyi merak ettiğimi unutuyorum. Allahım ben neyi merak ettiğimi gerçekten çok merak ediyorum diyorum şu an. Günlerim böyle geçiyor. Ya da ne bileyim uyku baskınç bir kavram şu an.

Ben asıl bu yazıya başlarken bişey diycektim sanki ama.

Neyse gideyim de yatayım ya. Yarın sabah termodinamiğin birtakım yasalarıyla uğraşıcam. Koca evrenin termodinamik ilişkileri bitti, yasaması bana kaldı amk. Ooh tam uyku modundayım hiç bozma.

"Yavruum kalk yerine yat..."

Ha, ne.

Bir kişi Ömer Üründül olmaya çabaladı

  1. ~Hülya~ says:

    Uyu uyu sen bencede, hatta yat şöle 2-3 gün uyu sen uyu uyu. Eeee eee eeee. Uyu!

Etiketler

anket (4) foto (54) motion (1)