19 Nisan 2016 Salı

Gökdelenin Tepesinden İnsan Manzaraları

4 tane ömer üründül tadında yorum
Merhaba sevgili okur, neaber?

Sana bu blogun sahnesinden seslenmeyeli neredeyse 2 koca yıl oldu. Ondan önceki araları saymıyorum bile. Fakat biliyorsun ya, bloglar bitti, blogculuk öldü, bu işi hâlâ özenle sürdürenlerse, bunu adeta bir baba mesleği gibi, nesli tükenmekte olan bir nalbur ya da bir taş ustası gibi sabırla yapmaya devam ettiler/ediyorlar. Ben tabii, sen de az çok takip etmişsindir, diğer sosyal medya mecralarına ve deformasyonu tırnak aralarımdaki ölü hücrelere kadar hissettiğim mesleğime kaydım.

Kaydım, kaydım da... Yazmayı bıraktım mı? Asla.

Böyle bir şey olabilir mi? Bir insan bir kez yazmaya başlarsa, o dürtüsünü yerin yedi kat altına gömebilir mi?

Değil yedi, yetmiş yedi kat altına gömsem dahi, yeraltı gayzerleri ve fay hatlarından yüzeye kadar gelen, dağı devirecek kadar tazyikli alev suları gibi, beynimi yırtıp bedenimi çiğner de tekrar çıkar yeryüzüne; bu konuda endişen olmasın.

Ha yazma işi devam. Peki bu süreçte ne mi oldu? (Hadi burada hiç haberin yokmuş gibi şaşır)


Kitap çıktı. :)

(En azından pekçoğu) Sana bu blogun ahşap zeminli sahnesinden yazmadığım irili ufaklı, kısalı uzunlu, deniz kokulu, sevgi kokulu, düşüşlerin ve gerisin geri kalkışların, yalnızlıkların ve hayal kırıklıklarının, umudun ve karamsarlığın, ütopyaların ve distopyaların harman olduğu, 102 adet öykü ve denemeden oluşan bir kitap... İsmi, "Gökdelenin Tepesinden İnsan Manzaraları".

2016 yılının ilk çeyreğinde Gece Kitaplığı Yayınları'ndan piyasaya çıkan kitaba şimdilik raflardan değilse de, tüm online kitabevlerinden ulaşabilirsin.

Kitabı sipariş edebileceğin bazı satış noktaları (websiteleri):
- D&R
- Idefix
- Kitapyurdu
- Kitapambarı
- Babil
- BKMKitap
- Kitapzen
- Kitapsahaf
- Okuoku
- Kitapvekitap
- Kitapcadde
ve dahası...

Ayrıca n11.com, gittigidiyor.com gibi alışveriş sitelerinden de ulaşılması olası.

Ha bir de, kitabın Facebook sayfasını da şuraya monteleyeyim.

Şimdilik böylesi bir haberi vermiş olmanın mutluluğuyla seni göz çapaklarından öpüyorum sevgili okur, ve en kısa zamanda bir kargo süresi sonunda elinde, yanında, yatağının başucunda, masanda elinin altında olayım istiyorum.

"Size hikâyeler biriktirdim sevgili okur; satırlarda, cümlelerde yıllar sonra da olsa buluşacağız yeniden. Bu kez öyle bilgisayar ekranından da değil ha, doğrudan, elle tutulur, gözle görülür, baskı makinesinden yeni çıkmış, mis kokulu sayfalarda buluşacağız. Elini ver de başlayalım konuşmaya; ben sana anlatayım ve içelim bu yeniden buluşmaya!"

Daçe.

4 kat daha fazla Ömer Üründül

 1. Hayırlı, uğurlu olmasını dilerim.

 2. Daçe says:

  Teşekkür ederim :)

 3. Size seçtiğiniz herhangi bir ülkede iş personel başlatmak için herhangi bir miktar kredi yeteneğine sahiptir, bu nedenle herhangi bir ülkeye seyahat için vize gerekirse, lütfen bu e-postayı İletişim: visaagency040@gmail.com veya bir kredi ihtiyacınız varsa başlamak için nazik şirket İletişime kadar personel Bu e-posta: finance_institute2015@outlook.com

  Firmamız Bu feryat bilgilere uzmanlaştı.
  (1) denizaşırı seyahat için vize veriyoruz.
  (2) onlar personel başlatmak için tek bir işletme için% 2 faiz oranıyla kredi vermek.
  (3) kara mallarını sigorta.
  (4) ev mallarını sigorta.
  (5) oluşturmak ve bireysel aylık taksit ödeyerek ucuz miktarda çıkar.

  Eğer ev veya aylık taksit ödeyerek herhangi bir emlak satın almak istiyorsanız, firmamız herhangi bir sorun olmadan seçtiğiniz herhangi bir süre ve seçtiğiniz herhangi bir ülkedeki bir tane almak için yeteneğine sahiptir.

 4. Deep Tone yayını ile haberdar oldum. Kutlarım.

Etiketler

anket (4) foto (54) motion (1)