17 Temmuz 2013 Çarşamba

Fedon Napıyodur Acaba Şimdi.

5 tane ömer üründül tadında yorum
Gregor Samsa bir sabah yatağında dev bir böcek olarak uyandığında ilk olarak saate bakıp, "BU SAATTE UYANILIR MI AMK YA DAHA İFTARA 10 SAAT VAR!!!111bir" diye öfkelendi.

Arap şeyhi olsam, böyle ama çok zengin, petrol zengini olsam, hatta Birleşik Arap Emirliklerinde kendi içinde birleşik, 2+1 kombili bir emirlik alsam (yalnız mis gibi hayal oldu he), ilk iş emirlik çapında parti veririm herhalde. Yani o kadar zengin olmuşum, anamın babamın yanından ayrılıp kendime ait emirliğe çıkmışım, bundan daha güzel bir fırsat olamaz diye düşünüyorum. Giriş de öyle fakir gibi 20 lira + iki bira değil, bayaa bayaa 100 bin dolar + sınırsız içki olur.

Düşün bak 200 milyon turist gelse o sene... Çarp 100 binle... Of bayaa sıfır var da yani nerden baksan zenginliğime zenginlik katıyorum ya ohh beybi I kalp KAPİTALİZM.

Gerçi düşündüm de, Holosko + bir miktar para da olabilir. Çünkü günümüzde Holosko + bir miktar para teklif ederek bağlayamayacağım iş yok gibi. Sektör hiç fark etmez.

Düşünsene kız istemeye bile yanımda Holosko + bir mikt... Aa bu espri yapılmıştı geçen sene çoğpardon :))))

Yalnız harbiden Beşiktaş'ın da yıllardır Holosko'yu adeta bir SEGS İŞÇİSİ olarak görmesi benim çok ağırıma gidiyor. Holosko'nun bile ağırına gitmiyordur o kadar. Alışmıştır çünkü adam. Oysa ben çok içleniyorum. Gerçi adam Slovak doğmuş amk seks işçisi olmayacak da nolacak ahshshdhfas çok ayıp yaptığım ırkçılık ama doğruya doğru çocuklar.

Bizim mahallenin müezzini adeta bir İstanbul beyefendisi, adeta bir İngiliz asilzadesi, adeta bir Fransız centilmeni. Böyle müezzin olmaz. Hatta böyle müezzin olmaz olsun! Şaka şaka o kadar da değil de yani, ezanı öyle bir kibar okuyuşu var ki, hani dersin ki "Ayyyhhh qıyamam sen yorulma ben okiim". Tabi elin cami müezziniyle niye öyle gevşek gevşek konuşuyosun o da var. Sonuçta bir Dolmabahçe Camii müezzini değil. Bizdekinde de hoşgörü bi yere kadar. Özellikle kızgın dönemlerinde sabah ezanları ölüm olabiliyor. "Aha" diyosun yani "müftülük herhalde bi hoparlörü de geldi g*tüme kurdu". Öyle bir hıraş.

Fedon olmaya karar verdim. Nedenlerini yazmayacağım tek tek (alttaki fotoğraf yeterince özetliyor). Zaten bir insan neden Fedon olmak istemesin ki? Bence bu hayatı bir Fedon, bir de İngiltere kraliçesi yaşıyor. (tabi o da abarttı 200 yıldır filan yaşıyor)

mikonos'ta bir çocuk hayranını yedikten hemen sonra fedon.

Yalnız az önce "hıraş" diye kelime kullanmışım siz de yemişiniz anladığım kadarıyla. Öyle her dediğime inanıyor olmanız beni her geçen gün kendi dinimi kurmam konusunda motive etse de, yaptığınız adamsendecilikten öte bir şey değil.

Zaten ne var biliyor musun (you know what), hiçbir şey adamsendecilikten öte olamaz.

O zaman iyakşamlar.

Daçe.

5 kat daha fazla Ömer Üründül

 1. ek in says:

  iki sorum var:
  1. Holosko nedir?
  2. Ömer Üründül'ün olayı nedir?

  hadi bakalım, şimdi de SEN DÜŞÜN.

 2. littleiv says:

  yaşatalım bu blogları ölmesin.... yine gomik yine okunası

 3. Adsız says:

  bir zamanlar bekir sami vardı.
  iş bul bana.

 4. Abi ne dedin sen yaa yorulmussun.neyse yaa sevdim seni

 5. Size seçtiğiniz herhangi bir ülkede iş personel başlatmak için herhangi bir miktar kredi yeteneğine sahiptir, bu nedenle herhangi bir ülkeye seyahat için vize gerekirse, lütfen bu e-postayı İletişim: visaagency040@gmail.com veya bir kredi ihtiyacınız varsa başlamak için nazik şirket İletişime kadar personel Bu e-posta: finance_institute2015@outlook.com

  Firmamız Bu feryat bilgilere uzmanlaştı.
  (1) denizaşırı seyahat için vize veriyoruz.
  (2) onlar personel başlatmak için tek bir işletme için% 2 faiz oranıyla kredi vermek.
  (3) kara mallarını sigorta.
  (4) ev mallarını sigorta.
  (5) oluşturmak ve bireysel aylık taksit ödeyerek ucuz miktarda çıkar.

  Eğer ev veya aylık taksit ödeyerek herhangi bir emlak satın almak istiyorsanız, firmamız herhangi bir sorun olmadan seçtiğiniz herhangi bir süre ve seçtiğiniz herhangi bir ülkedeki bir tane almak için yeteneğine sahiptir.

Etiketler

anket (4) foto (54) motion (1)