14 Nisan 2013 Pazar

474 - Geshuzbek.

1 tane ömer üründül tadında yorum
Bir hayâlim var: Bir gün otobüste, dolmuşta, bir şekilde yer vermediğimiz tüm o teyzeler toplanıp zombi istilası gibi bir şey başlatacaklar ve ağzımız yüzümüz şişman ve kalıplı ama ince sesli teyze olacak. O gün gelene kadar hâlâ şansımız var.

A'ya basacam derken yNLŞLIKLA CAPS LOCK AÇAN İNSANLAR, BİRLEŞİN!

Bazen sokakta çırılçıplak koşup çipetpet çipetpet altılı yedili çipetpet diye bağırasım gelir. Beni öyle hayâl edebiliyor musun sevgili okur? HAYIR BENİ NİYE ÖYLE HAYÂL EDİYOSUN allaallaa deli mi ne. Valla sana da hiç güven olmuyor sevgili okur.

He napıyonuz ya görüşmeyeli bu arada? O muhteşem hayatlarınızda çok radikal değişiklikler oldu mu? Zengin filan oldunuz mu? Zengin olmadıysanız bana hiç gelmeyin. Hele âşık olduysanız HİİİİÇ. Abi âşık adam dert anlatması diye bir şey var ki evlerden ırak. Ha nedir, zengin olmuşsunuzdur, Daçe kardeşinize de bir iki bişey fişeklersiniz, öpüşürüz, olaysız dağılırız. Bu. Bundan başka bi olayınız varsa kabul etmem.

Bu zenci gırtlağı denen şeyi parayla alabiliyor muyuz ya? Alamıyor muyuz? Peki tamam. Parayla mutluluk olmuyor tamam, tamam. TAMAM DEDİM.

Benim telefonu kapatmaya yakın "tam-mam, olduuuu, tam-mam, öpüyorum, ev-vet, oldu, tam-mam, tam-mam..." diye yarım saat daha uzatan arkadaşım vardı. Kıza en son TürkTelekom sponsor oldu da, göğsüne reklam filan aldı, öyle bi fırsata çevirdi. Ama yani. Nasıl desem. Öyle bi fırsata çevirmek yok.

Ha fırsattan istifade ben de göğsüme reklam alacağım ama benim göğsüme niye baksınlar o da var. ERKEGADAMINDÖŞÜKILLIOLUR. Kıl demişken. Kıl dönmesi diye bir gerçek var ki, düşündüğün anda her şey bitiyor. Hayat duruyor kıl dönmesini düşündüğünde. Mesela hayâl et. Brad Pitt'sin sen tamam mı. Ya da atıyorum Victoria Beckham'sın. Artık onu siz aranızda şeyaparsınız sevgili okur. Neyse. Muhteşem ötesi çılgın bi partide boy göstereceksin mesela. Böyle binlerce gazeteci seni çekiyo filan. TAK! diye bi anda kıl dönüyor. Koskoca Brad Pitt'in kıllarından biri. İsyankâr. Mendebur. Müşkülpesent. Hayır sen Brad Pitt'in kılısın ya niye dönüyosun di mi? Ama yok. Kıl dönmesi zenginliğe, yakışıklılığa falan bakmıyor. Bi gün bi uyanmışsın AAA KILIM DÖNMÜŞ. Daha fazla kıl dönmesinden bahsedersem bilgisayar ekranına kusacak insanlar tanıyorum o yüzden iyakşamlar.

Bloga yazmayıp twitter'a yazdığım zamanlar blogumu aldatıyomuşum gibi oluyo. Dünyanın en iğrenç hissi. Ama geldim bebeğim, artık burdayım, hiçbir güç bizi ayıramaz artık tamam. (İKİ AY DAHA HİÇ YAZI YAZMADI.)

Şaka şaka.

Gelin ata binmiş "ya abi niye ata biniyom ben ya hangi devirdeyiz arkadaş at mı kaldı ya, AT MI KALDI!" diye damadın cimri ailesine çıkışmış. Gelin var gelin var tabii.

Arkadaş ben bu iddaa'nın mantığını hiç anlamıyorum ya. Yani sanırım genel olarak futbolu anlamıyorum, hâliyle iddaayı da anlamıyorum. Ama arkadaş ortamlarında hep anlıyomuş gibi yapıyorum. "Spartak Moskova - Rubin Kazan" diyorlar. Ben ne bileyim lan. Spartak Moskova sonuçta iyi takım di mi? Yani adını hep duyarız filan. Rubin Kazan da iyi gibi ama değil gibi. Spartak Moskova kadar güven vermiyor. Bi de ismi pek sakil. Oysa Spartak Moskova öyle mi? Bak bi söyle. Nası ağzını dolduruyo Spartak Moskova. Amınakoyim daha adını zikrettiğimizde kazanması lazım. Hani öyle bi mağrurluk var. Eee Daçe de durur mu, yapıştırıyor Spartak Moskova'ya. Akşam bi bakıyorum, Rubin kazanmış (off pardon çok özür diliyorum. pard-PARDON DEDİM Bİ DUR.). İşte böyle böyle bilyarlarca milyorlarca nakit kaybettim iddaa'da. Ama ısrarla da oynamaya devam ediyorum. Neden? Çünkü tam bir kerizlik heykeliyim. Mişelancelo çakması, maltepe pazarı işi. Vay ben öleyim.

Legendarily bi dönüş olmadığının farkındayım, zaten pek umrumda da değil şu dakika. Bi dönüş olsun yeter. Şimdi böyle bunun reklamını filan yapmaya başlıcam. Daçe is back in town filan diycem. Bunlar güzel şeyler. Ha, blogun yokluğunda yaklaşık yüz tane falan hikâye yazdım, onları da bir ara sunacağım bir şekilde. Artık kitap olur, dergi olur, gazete olur, tuvalet kağıdına bile bassam olur. Bir şekilde... Şimdilik öpüyorum gadalarınızdan niggas, thug life'a devam. Hızlı yaşarken ölmemeye dikkat edin. Kıps.

Daçe.

Bir kişi Ömer Üründül olmaya çabaladı

 1. Size seçtiğiniz herhangi bir ülkede iş personel başlatmak için herhangi bir miktar kredi yeteneğine sahiptir, bu nedenle herhangi bir ülkeye seyahat için vize gerekirse, lütfen bu e-postayı İletişim: visaagency040@gmail.com veya bir kredi ihtiyacınız varsa başlamak için nazik şirket İletişime kadar personel Bu e-posta: finance_institute2015@outlook.com

  Firmamız Bu feryat bilgilere uzmanlaştı.
  (1) denizaşırı seyahat için vize veriyoruz.
  (2) onlar personel başlatmak için tek bir işletme için% 2 faiz oranıyla kredi vermek.
  (3) kara mallarını sigorta.
  (4) ev mallarını sigorta.
  (5) oluşturmak ve bireysel aylık taksit ödeyerek ucuz miktarda çıkar.

  Eğer ev veya aylık taksit ödeyerek herhangi bir emlak satın almak istiyorsanız, firmamız herhangi bir sorun olmadan seçtiğiniz herhangi bir süre ve seçtiğiniz herhangi bir ülkedeki bir tane almak için yeteneğine sahiptir.

Etiketler

anket (4) foto (54) motion (1)