11 Haziran 2012 Pazartesi

Endülüs'te Bir Adamsendeci

1 tane ömer üründül tadında yorum

Sevgili okur, ben bi süre dükkanı bırakıp çıkıyorum. Endülüs'lere yolum var. Yaklaşık iki hafta sonra, döndüğümde, das fantastiş el fantastiko İspanya notlarımla karşında olacağım.

Finallerim filan bitti, sağlığım yerinde, annem babam da çok iyiler selamları var, havalar da sıcak öyle böyle değil, bu arada petrol hala Türkiye'de var ama çıkarttırmıyorlar; hani yeri gelmişken hayatımdan kısa bir kompayleyşın yaparsak..

Muhtemelen Almanya'nın Euro 2012'yi alacağı törene yetişirim. Bol bol öpüyorum. Sağlıcak içinde boğularak can ver can okur.

Daçe.

Bir kişi Ömer Üründül olmaya çabaladı

 1. Size seçtiğiniz herhangi bir ülkede iş personel başlatmak için herhangi bir miktar kredi yeteneğine sahiptir, bu nedenle herhangi bir ülkeye seyahat için vize gerekirse, lütfen bu e-postayı İletişim: visaagency040@gmail.com veya bir kredi ihtiyacınız varsa başlamak için nazik şirket İletişime kadar personel Bu e-posta: finance_institute2015@outlook.com

  Firmamız Bu feryat bilgilere uzmanlaştı.
  (1) denizaşırı seyahat için vize veriyoruz.
  (2) onlar personel başlatmak için tek bir işletme için% 2 faiz oranıyla kredi vermek.
  (3) kara mallarını sigorta.
  (4) ev mallarını sigorta.
  (5) oluşturmak ve bireysel aylık taksit ödeyerek ucuz miktarda çıkar.

  Eğer ev veya aylık taksit ödeyerek herhangi bir emlak satın almak istiyorsanız, firmamız herhangi bir sorun olmadan seçtiğiniz herhangi bir süre ve seçtiğiniz herhangi bir ülkedeki bir tane almak için yeteneğine sahiptir.

Etiketler

anket (4) foto (54) motion (1)