24 Mayıs 2012 Perşembe

Kozmetiğin Büyülü Dünyasına Yolculuk - Saç Boyası

6 tane ömer üründül tadında yorum
Ne oldum değil, neaber demeli sevgili okur. Neaber?

Olum kaç gündür bi blogum olduğunu tamamen unuttum lan niye hiç söylemiyosunuz pisler? İnsan bi der aaa bak burda ne varmış blog mu varmış ne varmış burda aman da aman. Hayır gerçekten de içimde bir sıkıntı, bir boşluk, bir mallık hissi var ama blogu unutmuş olabileceğim aklıma gelmezdi. Ki zaten aklıma gelse unutmazdım o da var. O zaman iyakşamlar.


Şimdi o kadar gün ayılar gibi yazı yazmayıp da şimdi gelecek ve "şenlik menlik ehehe ne biçimdi yyaa bedük filan di mi" diyecek değilim rahat olun. Bugün bambaşka konularımız var.

Hiç uzatmadan dalızlamak istiyorum. Bugün burada, kadınlar üzerinden, kadınlarımız, annelerimiz, sevgililerimiz, canlarımız bebeklerimiz, bütün dünya kadınlarımız üzerinden hayvanca ekmek yenen adamsendeci ve kapitalist bir mecraya; saç boyalarına gideceğiz.

Saç boyasının neyine gideceğiz amk bu da iyice bizi skiyo diye düşünmeyin; hayır zaten normalde de böyle bişeyi kimse için düşünmeyin zira durduk yere ağız bozmanın alemi yok çünkü DAĞITIRLAR LAN O AĞZI!!!1 Evet ne diyordum. Burda tabii saç boyalarının kimyasal kompozisyonlarından ya da şimdi sürülürse 6 ay sonra açığa çıkacak yan etkisinden bahsetmeyeceğim, aslında hiçbirimizin hayatını etkilemiyor gibi görünen, fakat bütün toplumları içten içe mahvedip bitiren bir noktaya parmak atacağım: Saç Boyası Adları.

Şimdi efendim özellikle belli bir güruha bok atmak amacıyla söylemiyorum, dünyadaki bütün kadınları toplasan şuraya, oha ne biçim oldu lan hepsi geldi yalnız bi dakka, ne diyordum, dünyadaki bütün kadınların bilincinde ya da bilinçaltının derinliklerinde yaşayan ve düzenli beslenmesi gereken ego hayvanının üzerinden sağlanan rantlara, oha amk nası cümle oldu, öss'de cümlede anlam diye ver işte bunu çözsün salaklar, ehehe, ya yemin ediyorum cümlenin başını unuttum. Direktman görsellere geçiyorum ki daha net anlatayım erövizyon izleyen göz çipilini yediminin.
Bak bak bak görüyo musun, biraz gözlerini kısıp bak yukarıya, adamsendeciliğin vücut bulmuş halini görüyor musun? Ne diyor; sırasıyla yazıyorum: "Elegan Kahve" - "Gizemli Kahve" - "Kışkırtıcı Kahve". Haydaaa. Bak birincisi diyor ki, "Ben elegan bir kahveyim sense tam bir orspuçucuğu hayvansın." Yemin ediyorum hayatımın hiçbir zamanı şu kapaktakinden başka elegan kahve göremeyeceğim galiba. Eleganı batsın. Ortadakine, yine hangi işgüzar isim koyduysa, "Gizemli Kahve" yazmışlar. Oğlum. Laan. LAN! Bir kahverengi ne kadar gizemli olabilir aklım çıkacak ya. Bakınca şey mi diycez, "Allah allah, bu renk... bu renk... Bi esprisi var ama bak bulamıyorum da... Böyle, açık b.k rengi gibi ama değil gibi de... Hay allah..." filan mı diycez. Bana bu rengi gösterseler direktoman Kahverengi derim. Kahverenginin gizemlisi olmaz çünkü. Lütfen. Sonuncuya değinmek bile istemiyorum çünkü değinirsem kışkırıcam. Durduk yere akşam akşam kışkırmak istemiyorum. Sen de kışkıracak gibiysen çok bakma sevgili okur.


Şu üç kadının saçları gerçekten de orda yazdığı gibiyse, bunlar bir araya gelince Avengers olurlar, Fantastik Üçlü olurlar yemin ediyorum. Yakıcı Viyole, Çarpıcı Bakır, Kızıl Cazibe... Allah allaaah. Oğlum, kadının kalbine giden yolu keşfetmişsin iyi güzel de, yani biraz ayıp değil mi iyice salak yerine koyuyorsun? Mal. MAAL. Tenhada filan karşıma çıkmasını istemem bu üçlünün, yakıcısıyla çarpıcısıyla mı uğraşıcam lan. Benim gözümde sağdaki ve soldaki düz kızıl, ortadaki de yine kahverengi. Hiç de bir özellikleri yok ha. Hatta aksine, ortadaki biraz viledanın ucundaki paspasa benziyor.

Adamsendeciliği sezdikçe sinirleniyorum, o yüzden çabuk bitiricem. En son, favori ismim, Şehvetli Siyah'ı da ver edip huzurlarınızdan ayrılıyorum.

Saç boyasıyla sevişen insanlar var bence. Bu isimlerin başka açıklaması olamaz. İyakşamlar. Erövizyona bakiyim bizim çocuk naptı dur.

edit: ne biçim de son anda finale kaldık ehehe mehehe. görüşürüz can okur can bonomo okur.

Daçe.

6 kat daha fazla Ömer Üründül

 1. basacik says:

  Benim saçlarım şu anda böğürtlen siyahı :D Yeterince kışkırtıcı mı?

 2. Daçe says:

  inanılmaz kışkırdım öyle böyle değil çok deli kışkırdım bak yine durup dururken :D

  o değil de böğürtlen siyah olmaz mor olur çok fena bir aldatmacanın içine düşmüşsün sen de :(

 3. Adsız says:

  Valla bu benim de aklıma gelmişti (diye gireyim deeee "ben de komikli insanım zeki insanım tespit adamıyım" mesajımı vereyim) ama benim demem o ki, ALMANYA'da saçımın rengi olan KIZIL KAHVE, tabi yerine göre bu nar kızılı oldu, kışkırtan nar oldu, çikolata kızılı oldu, oldu da oldu yani, ama bu gavur memleketinde aldığım boyanın adı Rotschwarz, yani kızılkara gibi bişi oluyor, bi çeşit Ebru Gündeş kafası biraz kızıl biraz siyah... Neyse bulumduğum ülke ile hava atarken, Alman 'direct coomunication'ına da gönderme yaptım, kim olduğumu da anlamışsındır umarım sayın daçe...
  (anlamadıysan da artık Çandan'a sor)

 4. Daçe says:

  ahahahah çok iyiymiş ya, almanların bu kadar NET olabileceklerini düşünmemiştim bu konuda, ağırlıklarını koymuşlar resmen :D sana narlı allı güllü saç renginle sevgiler :)

  -anlamama gerek kalmadan öğrendim o baya iyi oldu hiç düşünmedim filan-

 5. littleiv says:

  ahahahadkjsahdjka olm çok güldüm buna ben ya. ahahahdalksjdlas

 6. Size seçtiğiniz herhangi bir ülkede iş personel başlatmak için herhangi bir miktar kredi yeteneğine sahiptir, bu nedenle herhangi bir ülkeye seyahat için vize gerekirse, lütfen bu e-postayı İletişim: visaagency040@gmail.com veya bir kredi ihtiyacınız varsa başlamak için nazik şirket İletişime kadar personel Bu e-posta: finance_institute2015@outlook.com

  Firmamız Bu feryat bilgilere uzmanlaştı.
  (1) denizaşırı seyahat için vize veriyoruz.
  (2) onlar personel başlatmak için tek bir işletme için% 2 faiz oranıyla kredi vermek.
  (3) kara mallarını sigorta.
  (4) ev mallarını sigorta.
  (5) oluşturmak ve bireysel aylık taksit ödeyerek ucuz miktarda çıkar.

  Eğer ev veya aylık taksit ödeyerek herhangi bir emlak satın almak istiyorsanız, firmamız herhangi bir sorun olmadan seçtiğiniz herhangi bir süre ve seçtiğiniz herhangi bir ülkedeki bir tane almak için yeteneğine sahiptir.

Etiketler

anket (4) foto (54) motion (1)